Ресурсний центр

Бібліотека

(частина сторінки на стадії розробки)


Онлайн-курс з розробки проектів

Онлайн-курс з підготовки проектних пропозицій був розроблений у рамках проекту «BRD-NET: Чорноморська мережа регіонального розвитку», реалізованого Центром регіонального розвитку «Топ-Кая» за підтримки Вишеградського фонду та спрямованого на розвиток потенціалу громадських організацій та посилення міжсекторного партнерства в Україні, Грузії та Молдові через передачу досвіду Вишеградських країн.

Онлайн курс включає теоретичні матеріали, приклади конкретних проектів, корисну інформацію та посилання. Кожен модуль курсу закінчується тестом, успішне проходження якого є обов'язковим для переходу до наступного модуля. З огляду на участь представників трьох країн, основні матеріали курсу наразі доступні російською та англійською мовами, додаткові матеріали - англійською мовою.

Курс розроблений за участю експертів з України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії. Навчання в форматі онлайн курсу призначене для членів громадських організацій, молодіжних об'єднань, представників органів влади та місцевого самоврядування, місцевих активістів.

Вхід до онлайн-курсу

Для проходження курсу необхідно зареєструватися на сайті. Якщо ви ще не зробили цього, будь ласка, зареєструйтесь тут. Якщо у вас виникли питання або проблеми в роботі з онлайн-курсом, перегляньте часті питання або зв'яжіться з нами за вказаними контактами або використовуючи форму зворотнього зв'язку нагорі сторінки.