Центр регіонального розвитку "Топ-Кая"

Центр регіонального розвитку "Топ-Кая" є українською неурядовою організацією із значним досвідом роботи з підвищення спроможності, створення партнерських мереж, проведення інформаційних кампаній та впровадження проектів.

Місією "Топ-Кая" є розширення можливостей спільної роботи людей, державних органів і бізнесу з питань сталого розвитку міст і сільських районів шляхом зміцнення управлінського потенціалу, здійснення інноваційних, практично орієнтованих і ретельно підібраних проектів, а також поширення кращих практик.

За вісім років "Топ-Кая" реалізовано понад 20 партнерських проектів, в тому числі національних і міжнародних, із залученням місцевих ресурсів та міжнародної фінансової допомоги. Експерти "Топ-Кая" провели понад 150 тренінгів на різні тематики, в основному пов'язані з розробкою та реалізацією проектів, організаційним розвитком, створенням партнерств, управлінням командами, тощо. Фахівці "Топ-Кая" мають досвід роботи в різних міжнародних програмах, в тому числі проектах, фінансованих USAID, ПРООН та ЄС. Успішні приклади розвитку міжсекторального партнерства на місцевому і регіональному рівні, такі як довгострокові стратегії, комунікаційні плани, брендинг територій, є частиною портфоліо організації.

"Топ-Кая" була заснована у 2008 році в Бахчисараї (Крим) з метою, зокрема, підтримки громадських ініціатив, розвитку толерантності та взаєморозуміння, культурних і соціальних ініціатив. З часом організація розширила свої інтереси, займаючись питаннями місцевого розвитку шляхом підвищення спроможності та міжсекторного співробітництва.

"Топ-Кая" є членом національної мережі "Громадські ініціативи України". Організація має надійних партнерів в усіх областях України, а також у Грузії, Молдові, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині та Чехії.

У 2014 році, внаслідок анексії Кримського півострову Росією, "Топ-Кая" була вимушена переїхати до материкової України та перереєструватися у Чернівцях. Організація прийняла виклик нових, географічно більш широких перспектив та намагається працювати в різних регіонах України, проте особливу увагу приділяє саме південним регіонам країни. "Топ-Кая" також докладає зусиль для того, щоб кримський вимір залишався на порядку денному українського громадянського суспільства.

До основних сфер зацікавленості "Топ-Кая" входять:

  • Стратегічне планування міського та сільського розвитку
  • Туризм та культура як вектори сталого зростання економіки
  • Місцеве середовище, малий бізнес і зайнятість населення
  • Неформальна освіта, розвиток молоді та волонтерство
  • Просування європейських цінностей та європейської інтеграції

Нашими партнерами є органи влади, бізнеси та громадські організації в Україні та за кордоном.